|
|
|
|
 |
Constantin12
2020-08-28 13:41:37
|
3940
|
Sajnos telefonon elérhetetlen, nekünk személyesen viszont nagyon készséges volt, sikerült behajtani a tartozást. 2049 Diósd, Szent László utca 16. |
|
A hozzászólás:
 |
beerob
2020-02-09 18:51:29
|
3922
|
Sziasztok.
Ha van valami hiretek vagy egyéb ötletetek, hogy lehetne ettől a szemétládátol visszaszerezni a pénzt légyszives nekem is irjatok mert tőlünk is elvitte a pénzt de azóta semmi nem történt csak hazudozik össze vissza ja és persze mostmár elérhetetlen.
Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|