Keresés

Részletes keresés

Cracowius Creative Commons License 2020-02-07 19:57:56 144

azért járok ide ;)

A hozzászólás:
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2020-02-07 19:55:08 143

Nem is kell, te szerencsétlen! Neked diákokat kell tanítanod.

 

Teljesen igazad van. Téged is elfelejtettek tanítani. ;-)

Előzmény:
Cracowius Creative Commons License 2020-02-07 17:27:55 141

„Nem tanítok fasiszta írót! – tartja maga elé büszkén táblácskáját a »pájdágógosz néni«. Nem is kell, te szerencsétlen! Neked diákokat kell tanítanod.

 

 

:DDDD

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!