|
|
|
|
 |
japipapi
2020-02-06 20:39:42
|
22766
|
Azért a kotlós nem gép, finomabb szerkezet, mint akármelyik utánzat.😆 A kotlós valoszinüleg forgat, legalább is Bogenfürst Ferenc szerint. |
|
A hozzászólás:
 |
nagyinda
2020-02-06 15:04:48
|
22765
|
Nem tudom, hogy a tyúk éjszaka forgatja-e maga alatt a tojást, de gyerek koromból emlékezetem szerínt nappal is ritkán piszkálta a csőrével, vagy a lábával. |
|
Előzmény:
 |
japipapi
2020-02-06 10:57:18
|
22762
|
Igen, szerintem elég. De, ha néha kiesik egy-egy, nem tragédia. Gondolom éjjel nem kelsz fel forgatni. 😆
Valamikor, amikor kezdtem még éjszaka is forgattam 2 óránként. Igaz az liba volt. Az nagyon érzékeny. Akkor kezdő létemre 12 tojásból rendre kikelt.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|