Keresés

Részletes keresés

nagyinda Creative Commons License 2020-02-06 14:47:33 22764

Köszönöm a tanácsokat, nem állitgatom tovább a keltető hő fokát.

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2020-02-06 11:09:32 22763

Látom, ott a lázmérő is. Ez megfelel szinte állandó hőnek. Nem számit, nem változtass, már tudod, hogy a gépi hőmérő értéke valójában hamis, az annyi, amennyit a lázmérő mutat. A két érték külömségére mindig korrigálj, fejben.

Én, amikor már rutinhól keltettem, belőttem 37,5 - 37,7 C fokra és végig 21 napig így volt. Csak a párára és gyakori forgatásra ügyeltem. Általában jó volt a kelési arány.

Előzmény:
nagyinda Creative Commons License 2020-02-06 09:58:51 22760

ÜDV: . Próba felfűtés , ellenőrzés lázmérővel, másfél óra után állt be így a hőmérséklet. mire ezt le írtam 38,5 c lett , azóta ennyi. a két hőmérő nem mutat azonos hő fokot. az a kis lyuk azét van a kis tojás alakú hő és páramérő mellett, hogy pici csavarhúzóval tudjam lejjebb vagy feljebb venni a hő fokot. Kérdésem az volna , hogy emeljek, vagy csökkentsek ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!