Keresés

Részletes keresés

nagyinda Creative Commons License 2020-02-06 15:04:48 22765

Nem tudom, hogy a tyúk éjszaka forgatja-e maga alatt a tojást, de gyerek koromból emlékezetem szerínt nappal is ritkán piszkálta a csőrével, vagy a lábával.

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2020-02-06 10:57:18 22762

Igen, szerintem elég. De, ha néha kiesik egy-egy, nem tragédia. Gondolom éjjel nem kelsz fel forgatni. 😆

Valamikor, amikor kezdtem még éjszaka is forgattam 2 óránként. Igaz az liba volt. Az nagyon érzékeny. Akkor kezdő létemre 12 tojásból rendre kikelt. 

 

Előzmény:
nagyinda Creative Commons License 2020-02-05 21:32:47 22759

Köszönöm szépen.  Ezek szerínt ha  4 óránként forgatom , elegendő lesz, hogy ne tapadjon le a jégzsinór?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!