|
|
|
|
 |
nagyinda
2020-02-06 15:04:48
|
22765
|
Nem tudom, hogy a tyúk éjszaka forgatja-e maga alatt a tojást, de gyerek koromból emlékezetem szerínt nappal is ritkán piszkálta a csőrével, vagy a lábával. |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2020-02-06 10:57:18
|
22762
|
Igen, szerintem elég. De, ha néha kiesik egy-egy, nem tragédia. Gondolom éjjel nem kelsz fel forgatni. 😆
Valamikor, amikor kezdtem még éjszaka is forgattam 2 óránként. Igaz az liba volt. Az nagyon érzékeny. Akkor kezdő létemre 12 tojásból rendre kikelt.
|
|
Előzmény:
 |
nagyinda
2020-02-05 21:32:47
|
22759
|
Köszönöm szépen. Ezek szerínt ha 4 óránként forgatom , elegendő lesz, hogy ne tapadjon le a jégzsinór? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|