|
|
|
|
 |
japipapi
2020-02-06 11:09:32
|
22763
|
Látom, ott a lázmérő is. Ez megfelel szinte állandó hőnek. Nem számit, nem változtass, már tudod, hogy a gépi hőmérő értéke valójában hamis, az annyi, amennyit a lázmérő mutat. A két érték külömségére mindig korrigálj, fejben.
Én, amikor már rutinhól keltettem, belőttem 37,5 - 37,7 C fokra és végig 21 napig így volt. Csak a párára és gyakori forgatásra ügyeltem. Általában jó volt a kelési arány. |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|