Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2020-02-06 10:57:18 22762

Igen, szerintem elég. De, ha néha kiesik egy-egy, nem tragédia. Gondolom éjjel nem kelsz fel forgatni. 😆

Valamikor, amikor kezdtem még éjszaka is forgattam 2 óránként. Igaz az liba volt. Az nagyon érzékeny. Akkor kezdő létemre 12 tojásból rendre kikelt. 

 

A hozzászólás:
nagyinda Creative Commons License 2020-02-05 21:32:47 22759

Köszönöm szépen.  Ezek szerínt ha  4 óránként forgatom , elegendő lesz, hogy ne tapadjon le a jégzsinór?

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2020-02-05 06:37:25 22755

Ugyan annyiszor. Nem a helyzete határozza meg, hanem a gyakoriság. Lényegében a csúcs állítás hely kihasználás miatt szokták alkalmazni. Természetesebb a fektetés.

Nagyon lényeges, hogy a forgatáskor mindig oda - vissza, vagy jobbra - balra történjen. Oka az, hogy egyirányú forgatásakor a jégzsinor megszakadhat,  az embrió halála.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!