|
|
|
|
 |
japipapi
2020-02-06 10:57:18
|
22762
|
Igen, szerintem elég. De, ha néha kiesik egy-egy, nem tragédia. Gondolom éjjel nem kelsz fel forgatni. 😆
Valamikor, amikor kezdtem még éjszaka is forgattam 2 óránként. Igaz az liba volt. Az nagyon érzékeny. Akkor kezdő létemre 12 tojásból rendre kikelt.
|
|
A hozzászólás:
 |
nagyinda
2020-02-05 21:32:47
|
22759
|
Köszönöm szépen. Ezek szerínt ha 4 óránként forgatom , elegendő lesz, hogy ne tapadjon le a jégzsinór? |
|
Előzmény:
 |
japipapi
2020-02-05 06:37:25
|
22755
|
Ugyan annyiszor. Nem a helyzete határozza meg, hanem a gyakoriság. Lényegében a csúcs állítás hely kihasználás miatt szokták alkalmazni. Természetesebb a fektetés.
Nagyon lényeges, hogy a forgatáskor mindig oda - vissza, vagy jobbra - balra történjen. Oka az, hogy egyirányú forgatásakor a jégzsinor megszakadhat, az embrió halála. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|