Keresés

Részletes keresés

nagyinda Creative Commons License 2020-02-04 22:13:36 22754

Most farm fajta tojást keltetek, az előző is azokból van. A 10 csibéből 7 kakas lett. Azokból is 3 kopasz nyakú. Mert van egy kopasznyakú kakasúnk. 

nagyinda Creative Commons License 2020-02-04 22:07:35 22753

Köszönöm  a segítést. Ma van a 14. Nap. Az első keltetéséből  a 16 db próba keltetéséből 6 db nem kelt . Ill. Egy tojás a 22. napra kelt , de gyenge volt a csibe, és sajnos .......

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-02-04 21:00:55 22752

Ezek szerint kézzel forgatsz, mondjuk este és reggel 7-kor. Nem kell ám az egész gépet bebugyolálni, csak úgy körbe 1 hőtükör félét, ami az oldalán nem engedi a nagyobb hővesztést. Egyébként amikor forgatsz a belső tojásokat kívülre, a külsőket pedig belülre érdemes pakolgatni ezzel valamilyen szinten "mindenki" egyforma hőmérsékletben részesül hosszabb távon. A szellőztetésnél fontos a szoba hőmérséklete és a gép sem szereti a 16 fok alatti celsiust.

Szurkolok Neked és a tojásoknak! Hol is tart a project? (hány nap van még vissza kelésig?) ÉÉÉÉs milyen tyúkocskák lesznek a jövevények? (kendermagos, itáliai, brahma....?)

 

Előzmény:
nagyinda Creative Commons License 2020-02-03 22:04:38 22746

Üdv.: Cleo 5 . tyúk tojásokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!