Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2020-02-05 06:37:25 22755

Ugyan annyiszor. Nem a helyzete határozza meg, hanem a gyakoriság. Lényegében a csúcs állítás hely kihasználás miatt szokták alkalmazni. Természetesebb a fektetés.

Nagyon lényeges, hogy a forgatáskor mindig oda - vissza, vagy jobbra - balra történjen. Oka az, hogy egyirányú forgatásakor a jégzsinor megszakadhat,  az embrió halála.

A hozzászólás:
nagyinda Creative Commons License 2020-02-04 19:08:05 22751

Üdv. : Végihg olvastam a hozzászólásod, a tojás forgatást nem értettem, mert 2 óránként forgatod a csúcsával lefelé be tett tojásokat, és az oldalára fektetett tojásokat hányszor kell forgatni?

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2020-02-04 13:33:51 22750

A 16870 hsz-ben is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!