|
|
|
|
 |
japipapi
2020-02-05 06:37:25
|
22755
|
Ugyan annyiszor. Nem a helyzete határozza meg, hanem a gyakoriság. Lényegében a csúcs állítás hely kihasználás miatt szokták alkalmazni. Természetesebb a fektetés.
Nagyon lényeges, hogy a forgatáskor mindig oda - vissza, vagy jobbra - balra történjen. Oka az, hogy egyirányú forgatásakor a jégzsinor megszakadhat, az embrió halála. |
|
A hozzászólás:
 |
nagyinda
2020-02-04 19:08:05
|
22751
|
Üdv. : Végihg olvastam a hozzászólásod, a tojás forgatást nem értettem, mert 2 óránként forgatod a csúcsával lefelé be tett tojásokat, és az oldalára fektetett tojásokat hányszor kell forgatni? |
|
Előzmény:
 |
japipapi
2020-02-04 13:33:51
|
22750
|
A 16870 hsz-ben is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|