|
|
|
|
 |
nagyinda
2020-02-04 19:08:05
|
22751
|
Üdv. : Végihg olvastam a hozzászólásod, a tojás forgatást nem értettem, mert 2 óránként forgatod a csúcsával lefelé be tett tojásokat, és az oldalára fektetett tojásokat hányszor kell forgatni? |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2020-02-04 13:33:51
|
22750
|
A 16870 hsz-ben is. |
|
Előzmény:
 |
japipapi
2020-02-04 13:30:42
|
22749
|
Egy hőmérő elég, csak az legyen pontos, de ne lázmérő.
Az a lyuk nem sok vizet zavar, később a pára emelés érdekében be is kell dugnod. Akkor viszont már hűteni is kell, akkor teljesül a tojáson belüli légcsere.
Van itt valahol korrekt keltetési technológiai ajánlat, javaslom keresd meg, a kereső segít. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|