Keresés

Részletes keresés

nagyinda Creative Commons License 2020-02-04 19:08:05 22751

Üdv. : Végihg olvastam a hozzászólásod, a tojás forgatást nem értettem, mert 2 óránként forgatod a csúcsával lefelé be tett tojásokat, és az oldalára fektetett tojásokat hányszor kell forgatni?

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2020-02-04 13:33:51 22750

A 16870 hsz-ben is.

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2020-02-04 13:30:42 22749

Egy hőmérő elég, csak az legyen pontos, de ne lázmérő.

Az a lyuk nem sok vizet zavar, később a pára emelés érdekében be is kell dugnod. Akkor viszont már hűteni is kell, akkor teljesül a tojáson belüli légcsere. 

Van itt valahol korrekt keltetési technológiai ajánlat, javaslom keresd meg, a kereső segít.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!