Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2020-02-04 13:33:51 22750

A 16870 hsz-ben is.

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2020-02-04 13:30:42 22749

Egy hőmérő elég, csak az legyen pontos, de ne lázmérő.

Az a lyuk nem sok vizet zavar, később a pára emelés érdekében be is kell dugnod. Akkor viszont már hűteni is kell, akkor teljesül a tojáson belüli légcsere. 

Van itt valahol korrekt keltetési technológiai ajánlat, javaslom keresd meg, a kereső segít.

Előzmény:
nagyinda Creative Commons License 2020-02-04 09:44:40 22748

Üdv: két hőmérővel is ellenőrzöm a hőfokot, mindíg tartja a 37,5.- 38 c fokot.

Köszönöm a tanácsot, csak akkor a szellőzés hol van megoldva?

A szellőző lyukak alul a víz tartály mellett vannak ki fúrva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!