|
|
|
|
 |
japipapi
2020-02-04 13:30:42
|
22749
|
Egy hőmérő elég, csak az legyen pontos, de ne lázmérő.
Az a lyuk nem sok vizet zavar, később a pára emelés érdekében be is kell dugnod. Akkor viszont már hűteni is kell, akkor teljesül a tojáson belüli légcsere.
Van itt valahol korrekt keltetési technológiai ajánlat, javaslom keresd meg, a kereső segít. |
|
A hozzászólás:
 |
nagyinda
2020-02-04 09:44:40
|
22748
|
Üdv: két hőmérővel is ellenőrzöm a hőfokot, mindíg tartja a 37,5.- 38 c fokot.
Köszönöm a tanácsot, csak akkor a szellőzés hol van megoldva?
A szellőző lyukak alul a víz tartály mellett vannak ki fúrva. |
|
Előzmény:
 |
japipapi
2020-02-03 22:52:29
|
22747
|
Javaslom, e "gépet" pótlólagosan szigeteld, akár csak egy pléddel, mert e román csoda nem a híres a jó hőtartásról. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|