Keresés

Részletes keresés

nagyinda Creative Commons License 2020-02-04 09:44:40 22748

Üdv: két hőmérővel is ellenőrzöm a hőfokot, mindíg tartja a 37,5.- 38 c fokot.

Köszönöm a tanácsot, csak akkor a szellőzés hol van megoldva?

A szellőző lyukak alul a víz tartály mellett vannak ki fúrva.

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2020-02-03 22:52:29 22747

Javaslom, e "gépet" pótlólagosan szigeteld, akár csak egy pléddel, mert e román csoda nem a híres a jó hőtartásról.

Előzmény:
nagyinda Creative Commons License 2020-02-03 22:04:38 22746

Üdv.: Cleo 5 . tyúk tojásokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!