|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-02-04 21:00:55
|
22752
|
Ezek szerint kézzel forgatsz, mondjuk este és reggel 7-kor. Nem kell ám az egész gépet bebugyolálni, csak úgy körbe 1 hőtükör félét, ami az oldalán nem engedi a nagyobb hővesztést. Egyébként amikor forgatsz a belső tojásokat kívülre, a külsőket pedig belülre érdemes pakolgatni ezzel valamilyen szinten "mindenki" egyforma hőmérsékletben részesül hosszabb távon. A szellőztetésnél fontos a szoba hőmérséklete és a gép sem szereti a 16 fok alatti celsiust.
Szurkolok Neked és a tojásoknak! Hol is tart a project? (hány nap van még vissza kelésig?) ÉÉÉÉs milyen tyúkocskák lesznek a jövevények? (kendermagos, itáliai, brahma....?)
|
|
 |
japipapi
2020-02-03 22:52:29
|
22747
|
Javaslom, e "gépet" pótlólagosan szigeteld, akár csak egy pléddel, mert e román csoda nem a híres a jó hőtartásról. |
|
A hozzászólás:
 |
nagyinda
2020-02-03 22:04:38
|
22746
|
Üdv.: Cleo 5 . tyúk tojásokat. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2020-02-03 18:05:51
|
22745
|
Szia, szerintem is normális. Milyen géped van? Milyen tojásokat keltetsz?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|