Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020-02-04 21:00:55 22752

Ezek szerint kézzel forgatsz, mondjuk este és reggel 7-kor. Nem kell ám az egész gépet bebugyolálni, csak úgy körbe 1 hőtükör félét, ami az oldalán nem engedi a nagyobb hővesztést. Egyébként amikor forgatsz a belső tojásokat kívülre, a külsőket pedig belülre érdemes pakolgatni ezzel valamilyen szinten "mindenki" egyforma hőmérsékletben részesül hosszabb távon. A szellőztetésnél fontos a szoba hőmérséklete és a gép sem szereti a 16 fok alatti celsiust.

Szurkolok Neked és a tojásoknak! Hol is tart a project? (hány nap van még vissza kelésig?) ÉÉÉÉs milyen tyúkocskák lesznek a jövevények? (kendermagos, itáliai, brahma....?)

 

japipapi Creative Commons License 2020-02-03 22:52:29 22747

Javaslom, e "gépet" pótlólagosan szigeteld, akár csak egy pléddel, mert e román csoda nem a híres a jó hőtartásról.

A hozzászólás:
nagyinda Creative Commons License 2020-02-03 22:04:38 22746

Üdv.: Cleo 5 . tyúk tojásokat.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-02-03 18:05:51 22745

Szia, szerintem is normális. Milyen géped van? Milyen tojásokat keltetsz?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!