Keresés

Részletes keresés

Szipolykaa Creative Commons License 2020-02-01 18:18:07 221363

Nem azt a tíz percet fizeted ki neki, hanem még hozzá azt a sok évet, amit az egyetemen töltött, tankönyvek fölött görnyedve. Plusz a rendelőjét is meg kell vennie/bérelnie, fel kell szerelnie drága műszerekkel, segédet fizetni...

A hozzászólás:
Zsenic Creative Commons License 2020-02-01 16:02:32 221362

Nekem is most valami baja volt a cicámnak, a nagy tarkának, elvittem az állatorvoshoz, valamit csináltak, ezt,azt, 8-ezer! 10-perc volt!

Előzmény:
Zsenic Creative Commons License 2020-02-01 15:59:20 221361

szia. olvastam, ha esetleg, nem tudsz gondoskodni majd a cicáidról. Vagy beteg vagy? Én átveszem! Tudod én nálam jó helye lenne! Az enyémeknek sincs semmi baja. Nem kell én nekem pénz se! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!