|
|
|
|
 |
Szipolykaa
2020-02-01 18:18:07
|
221363
|
Nem azt a tíz percet fizeted ki neki, hanem még hozzá azt a sok évet, amit az egyetemen töltött, tankönyvek fölött görnyedve. Plusz a rendelőjét is meg kell vennie/bérelnie, fel kell szerelnie drága műszerekkel, segédet fizetni... |
|
A hozzászólás:
 |
Zsenic
2020-02-01 16:02:32
|
221362
|
Nekem is most valami baja volt a cicámnak, a nagy tarkának, elvittem az állatorvoshoz, valamit csináltak, ezt,azt, 8-ezer! 10-perc volt! |
|
Előzmény:
 |
Zsenic
2020-02-01 15:59:20
|
221361
|
szia. olvastam, ha esetleg, nem tudsz gondoskodni majd a cicáidról. Vagy beteg vagy? Én átveszem! Tudod én nálam jó helye lenne! Az enyémeknek sincs semmi baja. Nem kell én nekem pénz se! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|