|
|
|
|
 |
Anyóca99
2020-02-01 18:46:29
|
221365
|
Aranyos vagy , és nagyon köszönöm előre is . Nem vagyok beteg , csak elmúltam 72 , és innentől bármikor , akármi lehet .
Sajnos nincs őket kire hagynom , mert a lányom Londonban él , a fiaméknak meg két kutyájuk van ... kinyírnák őket seperc alatt , vagy világgá menekülnének . Csak lakás-macskáknak meg nem vállalnák .
A hármam közül kettőt én neveltem (odahozta nekem az anyjuk) , ők szelídek , és hízelgősek . Az anyjuk viszont még most is csak max fél méternyire tűr meg maga körül , pedig évek óta velem él . Borzasztóságok érhették szegényt , mielőtt hozzám tévedt a gyerekeivel . |
|
 |
Zsenic
2020-02-01 16:02:32
|
221362
|
Nekem is most valami baja volt a cicámnak, a nagy tarkának, elvittem az állatorvoshoz, valamit csináltak, ezt,azt, 8-ezer! 10-perc volt! |
|
A hozzászólás:
 |
Zsenic
2020-02-01 15:59:20
|
221361
|
szia. olvastam, ha esetleg, nem tudsz gondoskodni majd a cicáidról. Vagy beteg vagy? Én átveszem! Tudod én nálam jó helye lenne! Az enyémeknek sincs semmi baja. Nem kell én nekem pénz se! |
|
Előzmény:
 |
Anyóca99
2019-11-19 08:04:13
|
221249
|
Nekem meg az a szívfájdalmam , hogy milyen lelkiismerettel múlok majd ki az árnyékvilágból úgy , hogy nemtom' mi lesz az én 3 "mostoha gyerekemmel" . Mer' ezek fiatalok , túl fognak élni .... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|