Keresés

Részletes keresés

Anyóca99 Creative Commons License 2020-02-01 18:46:29 221365

Aranyos vagy , és nagyon köszönöm előre is . Nem vagyok beteg , csak elmúltam 72 , és innentől bármikor , akármi lehet .

Sajnos nincs őket kire hagynom , mert a lányom Londonban él , a fiaméknak meg két kutyájuk van ... kinyírnák őket seperc alatt , vagy világgá menekülnének . Csak lakás-macskáknak meg nem vállalnák .

A hármam közül kettőt én neveltem (odahozta nekem az anyjuk) , ők szelídek , és hízelgősek . Az anyjuk viszont még most is csak max fél méternyire tűr meg maga körül , pedig évek óta velem él . Borzasztóságok érhették szegényt , mielőtt hozzám tévedt a gyerekeivel .

Zsenic Creative Commons License 2020-02-01 16:02:32 221362

Nekem is most valami baja volt a cicámnak, a nagy tarkának, elvittem az állatorvoshoz, valamit csináltak, ezt,azt, 8-ezer! 10-perc volt!

A hozzászólás:
Zsenic Creative Commons License 2020-02-01 15:59:20 221361

szia. olvastam, ha esetleg, nem tudsz gondoskodni majd a cicáidról. Vagy beteg vagy? Én átveszem! Tudod én nálam jó helye lenne! Az enyémeknek sincs semmi baja. Nem kell én nekem pénz se! 

Előzmény:
Anyóca99 Creative Commons License 2019-11-19 08:04:13 221249

Nekem meg az a szívfájdalmam , hogy milyen lelkiismerettel múlok majd ki az árnyékvilágból úgy , hogy nemtom' mi lesz az én 3  "mostoha gyerekemmel" .  Mer' ezek fiatalok , túl fognak élni ....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!