|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-02-03 18:05:51
|
22745
|
Szia, szerintem is normális. Milyen géped van? Milyen tojásokat keltetsz?
|
|
 |
Chik Fan
2020-01-28 13:10:56
|
22744
|
Szia!
Ha csak 1 órán át magasabb a pára, az nem okoz semmi problémát. Sok sikert a keltetéshez! |
|
A hozzászólás:
 |
nagyinda
2020-01-26 19:15:57
|
22743
|
Üdvözlök mindenkit, most kezdtem a tojás keltetést, kérdezni szeretnék, hogy amikor forgatás után fel öntöm , vagyis pótolom a vizet, az ( ötödik napon tartok) a páratartalom felmegy 80 % - ra. Árt ez a páratartalom változás a tojásoknak? kb., egy óra után vissza áll 60% - ra. Előre is köszönöm a válaszokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|