|
|
|
|
 |
julio66
2020-01-25 21:18:47
|
17
|
Nekem az elején sokat segített az uszoda, a szauna és a hideg meleg, ami elzsibbasztott. |
|
A hozzászólás:
 |
balazska90
2020-01-25 20:38:32
|
16
|
"Komolyan nem érdekelt semmi, csak hogy meglegyen a kis piám és elbujjak a világ elől."
Mondjuk ez az érzés is megvan bennem. Nagyon is.
Egyetlen kapcsolatom volt eddig..pár hónapig tartott. A huszas éveim elején.
Le akarom cserélni a piát valami másra. Családra, gyerekekre, nőre. Mikor egy nagy cél van előttem, nekem mindig akkor sikerül józannak maradni. Az előző szárazságnak az iskola volt a katalizátora. S akkor estem vissza, mikor kibuktam onnan.... lelkileg akkor történt valami. Pedig nagyon erős voltam előtte, talán életemben a legerősebb.
Mondjuk először mindenképpen ki kellene józanodni. Narkomán, módosult tudatú alkoholista vagyok jelenleg, irreális gondolkodással.
Szerdán voltam pszcihiáternél csak már nem volt bent.. (szarul írták az időpontot a neten), hétfőn megint megyek. Elvonásra kérek gyógyszert. Le kell állni ezzel és attól tartok nem lesz túl kellemes kijózanodni most. Már most folyik a kezemről az izzadtság pedig még 5 kor hajnalban ittam. |
|
Előzmény:
 |
julio66
2020-01-25 20:30:30
|
15
|
Amikor az alkohol rabja voltam, kb. mint te most, hidegen hagytak a nők, sokkal jobb volt elvonulni egyedül néhány üveggel és egy képzelt világban élni. Komolyan nem érdekelt semmi, csak hogy meglegyen a kis piám és elbujjak a világ elől. Esélytelen voltam bármilyen kapcsolatra, a pia mindent elvesz tőled.
Amikor elkezdem AA -ba járni és már józanodtam egy ideje, azonnal másképpen néztem női sorstársaimra is.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|