Keresés

Részletes keresés

Anyóca99 Creative Commons License 2020-01-28 19:26:43 221355

Macsekod állapota ?

Anyóca99 Creative Commons License 2020-01-25 22:59:44 221354

Van olyan alom , amelyik hófehér (a márka most nem jut eszembe)  , azon talán látnál elszíneződést .... esetleg .

( Sajnos nekem volt egy macsekom , aminek hólyagköve volt . Műtét után leállt a veséje , el kellett altatni . Pedig hogy szerettem Pirost ! Ő választott gazdijának , mikor a szembeszomszédból hozzám költözött .)

A hozzászólás:
vélemény Creative Commons License 2020-01-25 20:21:13 221353

Ha esetleg még újra olvasnátok.

A 10mp-s rohamok óta 2-3 naponta két panaszos nyávogás majd leugrik, 2 perc múlva minden ok.  Vizelet lelet még nincs.

Olvasom az infot a vesebetegségekről. (Lehet nem kellene) Nem levert, van étvágya, a vesekaját is eszi.

Azt írják, hogy acetonos, édeskés lehelete , nem az. Azt írják, hogy véres a vizelet. Vizslatom a dobozt. Most pisilt a tiszta alomba , találtam két apró kövecskét, amelyik nem olyan fehér mint a többi. Halvány barnás. Szóval, aki már látta, milyen a véres macska vizelet? Hogyan tudhatom meg, hogy véres-e vagy sem.

Egyébként 212 volt a keratinin, 160-ig jó.

Azért pánikban vagyunk. Ha pisil, azért, ha nem pisil azért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!