|
|
|
|
 |
Anyóca99
2020-01-28 19:26:43
|
221355
|
Macsekod állapota ? |
|
 |
Anyóca99
2020-01-25 22:59:44
|
221354
|
Van olyan alom , amelyik hófehér (a márka most nem jut eszembe) , azon talán látnál elszíneződést .... esetleg .
( Sajnos nekem volt egy macsekom , aminek hólyagköve volt . Műtét után leállt a veséje , el kellett altatni . Pedig hogy szerettem Pirost ! Ő választott gazdijának , mikor a szembeszomszédból hozzám költözött .) |
|
A hozzászólás:
 |
vélemény
2020-01-25 20:21:13
|
221353
|
Ha esetleg még újra olvasnátok.
A 10mp-s rohamok óta 2-3 naponta két panaszos nyávogás majd leugrik, 2 perc múlva minden ok. Vizelet lelet még nincs.
Olvasom az infot a vesebetegségekről. (Lehet nem kellene) Nem levert, van étvágya, a vesekaját is eszi.
Azt írják, hogy acetonos, édeskés lehelete , nem az. Azt írják, hogy véres a vizelet. Vizslatom a dobozt. Most pisilt a tiszta alomba , találtam két apró kövecskét, amelyik nem olyan fehér mint a többi. Halvány barnás. Szóval, aki már látta, milyen a véres macska vizelet? Hogyan tudhatom meg, hogy véres-e vagy sem.
Egyébként 212 volt a keratinin, 160-ig jó.
Azért pánikban vagyunk. Ha pisil, azért, ha nem pisil azért. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|