|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
jurewicz
2020-01-23 12:17:44
|
3903
|
Sziasztok!
Nekünk is van gondunk a WIN-BAU TRADE Kft.-vel (a WBT Trade Kft. ügyvezetője ugyanaz a személy).
Békéltető Testület levelét nem vette át, a Fogyaszttóvédelem nem foglalkozik az üggyel, ügyvédnél voltunk, közjegyzőnél is,
gondolkoznunk rendőrségi feljelentésen. |
|
Előzmény:
 |
Nasp_21
2020-01-17 12:43:41
|
3878
|
sziasztok!
Nálunk is ugyanez a helyzet. Volt referencia, októberben rendeltem meg az ablakot, akkor még bemutatótermük is volt Debrecenben, aztán szépen bezárták. Most január 21-re ígérték, hogy jönnek beépíteni (ez már a 2.időpont, az elsőnél senki sem jelent meg, nem is szóltak előre), hívogatom ezt az embert, hogy legyen szives megerősíteni, hogy tényleg jön valaki, de nem veszi fel már napok óta, vissza sem hív.
Volt már valaki a fogyasztóvédelemnél? Ha 21-én nem jönnek akkor én mindenképpen elmegyek még aznap.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|