Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
jurewicz Creative Commons License 2020-01-23 11:59:56 3902

Szia! Meg tudnád írni pontosan, hogy melyik cégről van szó? Köszönöm

Előzmény:
VArpi Creative Commons License 2020-01-21 11:12:32 3887

Sziasztok!

 

Mi is megszívtuk ezzel a céggel, nekünk is referencia alapján lettek kiválasztva...mi márc.6án rendeltünk, 5-6 hetes szállítással, de kb a felét építették be mostanáig a rendelt termékeknek. Legutolsó decemberben beígért határidő múlt péntek volt.

 

Összefogás engem is érdekel, én beszélek ügyvéddel ma, utána a fogyasztóvédelmmel is akarok egyeztetni.

Ha vkit érdekel, arpad.z.varga kukac gmail com-on elér.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!