Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
novelle Creative Commons License 2020-01-22 10:22:40 3894

Szia Kranktibi!

Nálad megtörtént végül a beépítés?

Ha nem esetleg csatlakoznál? Adatlapomon van e-mail cím, arra írhatsz.

Előzmény:
Kranktibi Creative Commons License 2020-01-08 14:20:00 3870

Szia!

 

Tudnánk esetleg beszélni privát? Mi 4 hónapja várjuk az ablakainkat.. és még semmi. Má mindent megpróbáltunk... 800ezrünk van nála.

Előre is köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!