Keresés

Részletes keresés

Kata` Creative Commons License 2020-01-20 10:16:10 45

Én Kanada állam helyében beperelném Magyarországot! A Hír Tv-t mindenekelőtt, ahol ezt a förmedvényt bemutatták, no meg a Szakállas nénit is, aki ezt előadta.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-01-20 09:11:41 44

https://hataratkelo.blog.hu/2020/01/20/agyrem_propaganda_hanyinger

 

No, akkor szabad okádni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!