Keresés

Részletes keresés

Anyóca99 Creative Commons License 2020-01-20 21:02:23 221350

Mi újság a macsekkal ?

A hozzászólás:
vélemény Creative Commons License 2020-01-18 18:48:48 221349

Nagyon köszönjük!

Lekopogom. A csütörtöki roham óta nem volt baj. Ma délutánig az ágyneműtartóban tartózkodott,  de kijött enni,inni, pisilni, kakilni. Fejét kirakta, simiztük, dorombolt. Délután előkerült , másfél óráig körbejárta a lakást, rájött, hogy kupi van,  elhelyezkedett a most már normális szobában az ágyon. Majd kint a konyhában a szokásos helyén megvacsizott. Nézegetjük a tavalyi fotóit, mindegyiken tág a pupillája, már tavaly tavasszal is. De lehet, hogy csak a fotózás miatt.

Lehet, hogy a festékszag okozta? Abban a szobában volt sokat, ahol a festő hagyta a festékeket? Bár ő azt mondja, hogy semmi nem volt veszélyes. Lehet, hogy megnyalta, amikor nem láttuk.

Hétfőn megírom, mi történt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!