Nagyon köszönjük!
Lekopogom. A csütörtöki roham óta nem volt baj. Ma délutánig az ágyneműtartóban tartózkodott, de kijött enni,inni, pisilni, kakilni. Fejét kirakta, simiztük, dorombolt. Délután előkerült , másfél óráig körbejárta a lakást, rájött, hogy kupi van, elhelyezkedett a most már normális szobában az ágyon. Majd kint a konyhában a szokásos helyén megvacsizott. Nézegetjük a tavalyi fotóit, mindegyiken tág a pupillája, már tavaly tavasszal is. De lehet, hogy csak a fotózás miatt.
Lehet, hogy a festékszag okozta? Abban a szobában volt sokat, ahol a festő hagyta a festékeket? Bár ő azt mondja, hogy semmi nem volt veszélyes. Lehet, hogy megnyalta, amikor nem láttuk.
Hétfőn megírom, mi történt. |