Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2020-01-17 17:38:41 3884

Pedig az ilyen

 

csodákra képes... volt egy esetem, amikor én, mint kereskedő rendeltem egy másik, itteni, "fórumos" kereskedőtől 5 db szerkezetet, amiből kettő hibásan lett gyártva.

Így ígéret, úgy ígéret, fél évig csak hitegetett az ügy kezelésével és megoldásával.

 

Írtam egy levelet, az ügyvédem elküldte neki, hát nem megoldódott a dolog 3 napon belül?

 

Furcsa szerzet egy ilyen ügyvédi levél... pénzbe kerül, de általában hatásos...

Előzmény:
novelle Creative Commons License 2020-01-17 15:05:52 3883

Én esetemben még biztosan nem, bár ahogy olvasom a többiek hozzászólásait, szerintem nekik sem volt ilyen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!