Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020-01-17 22:54:50 26

Kár volt beleszólnod ebbe a topikba. Olyan jól elvannak egymással a balliberálisok. Ne zavard meg a nyugalmukat.

álán_dölön Creative Commons License 2020-01-17 21:55:06 23

Az EU-ban, EP-ben nem nagyon ...

Itthon se "mindig" ...

Hidd el, forró a pite most is.

Kata` Creative Commons License 2020-01-17 21:46:26 22

Egyszer- (kétszer...) már veszített. És még fog!

A hozzászólás:
Szabálytalan nicknév. Creative Commons License 2020-01-17 13:52:32 21

A Fidesz módi az, hogy mindig győz!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!