Keresés

Részletes keresés

álán_dölön Creative Commons License 2020-01-17 04:43:58 15

Mondjuk beleillik a "szar Bécs, szar London, szar Svédország" vonulatba ...

 

De ekkora kamut ki vesz be???!

A hozzászólás:
Dr Systole Creative Commons License 2020-01-17 04:30:39 14

Ugyanmá, én ezt várom el tőlük.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-01-17 04:06:25 13

Ez a néni hogy kerülhetett képernyőre? Ezt a témát ki erőlteti? A felszopó riporternő nem szégyenkezik egy ilyen műsor után?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!