|
|
|
|
 |
Magdi60
2020-01-17 06:36:42
|
221343
|
Akkor agyvérzés gyanús, sajnálom, de 14 éves, bármi lehet már. |
|
A hozzászólás:
 |
vélemény
2020-01-16 21:52:51
|
221342
|
Elvittük orvoshoz. Hétfőn ultrahang, hasi, vese és májvizsgálat. és sajnos nem jók a neurológiai tünetek. A pupillája nem szűkül, mindig tág. A feje bal és a teste jobb oldala nem igazán reagál fájdalomra. Doki szerint nem epilepszia csak epilepsziás tünetek.
Délután volt még egy roham, csak 5 másodperc. Orvostól hazajövet vacsizott, majd beült az egyik ágy alá. Ezt akkor teszi, ha baj van, ha pl ismeretlen jön. A doki a koponya MR-t ajánlotta, persze, de félek, hogy már odáig sem jutunk el. Nem vagyok optimista. |
|
Előzmény:
 |
szévike
2020-01-16 15:57:29
|
221341
|
S persze, amint megteheted, vidd orvoshoz is.
Lehetett máskor is már ilyen vele, csak akkor esetleg nem voltál otthon, vagy a nagyobb lakásban nem vetted észre, most, hogy be van zárva, feltűnőbb.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|