Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2020-01-17 06:36:42 221343

Akkor agyvérzés gyanús, sajnálom, de 14 éves, bármi lehet már. 

A hozzászólás:
vélemény Creative Commons License 2020-01-16 21:52:51 221342

Elvittük orvoshoz. Hétfőn ultrahang, hasi, vese és májvizsgálat. és sajnos nem jók a neurológiai tünetek. A pupillája nem szűkül, mindig tág. A feje bal és a teste jobb oldala nem igazán reagál fájdalomra. Doki szerint nem epilepszia csak epilepsziás tünetek.

Délután volt még egy roham, csak 5 másodperc. Orvostól hazajövet vacsizott, majd beült az egyik ágy alá. Ezt akkor teszi, ha baj van, ha pl ismeretlen jön. A doki a koponya MR-t ajánlotta, persze, de félek, hogy már odáig sem jutunk el. Nem vagyok optimista.

Előzmény:
szévike Creative Commons License 2020-01-16 15:57:29 221341

S persze, amint megteheted, vidd orvoshoz is.

Lehetett máskor is már ilyen vele, csak akkor esetleg nem voltál otthon, vagy  a nagyobb lakásban nem vetted észre, most, hogy be van zárva, feltűnőbb.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!