Sziasztok!
Segítséget kérek, olyasmi történt a cicámmal, ami még sosem. 14 éves ivartalanított kan. Teljesen lakáscica, a z össze ablak be van szúnyoghálózva, más állattal nem találkozik, ötödik emeleten lakunk. A lakásból csak akkor megy ki, ha orvoshoz visszük, dobozban, a doboz szatyorban. Tegnapelőtt békésen feküdt az egyik ágyon, amikor hirtelen leugrott, elkezdett hörögve visítani, végigrohant a lakáson, majd kb 15 méter és 10 másodperc után megállt. 15 percig meg sem moccant, utána hajlandó volt enni egy kis nasit, majd kb 1 óráig azon a helyen maradt, de ott már forgolódott. Egy óra múlva teljesen ok volt. Azt hittük, hogy megütötte a lábát, amikor leugrott, és az fáj neki, mert kicsit lassabban, óvatosabban ment. Ma reggel ugyanez történt, igaz, hogy most hamarabb nyugodott meg, kb 20 perc múlva, már egy másik ágyon üldögélt. Nálunk festés van, elég nagy a rumli, de a cica mindig abban a szobában van, ahol a legnormálisabbak a körülmények. A festés már másfél hónapja tart, eddig nem volt gond.
Nermrég voltunk orvosnál, csináltak teljes vérképet, a korához képest jó. Az a baj, hogy ha elvisszük orvoshoz, amikor éppen nincs roham, akkor nem sokat tud mondani.
Tapasztalt macskásoktól kérdezem, hogy mi lehet ez.
Nagyon szeretjük, nagyon aggódunk, ő egykecica.
|