Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2020-01-15 14:55:29 87264

Érdekes egybeesés!Lehet, hogy nem véletlen.

A hozzászólás:
jégkirálynő Creative Commons License 2020-01-15 13:14:07 87263

A mi Kicsinket ugyebár a lányom szedte össze az utcán.

Utólag teljesen biztosak voltunk abban, hogy akkor tutira eltévedt, mert hosszú évekig a lépcsőházunkban az alattunk lakó ajtajához ült le folyamatosan, várva a bebocsáttatást:DD

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2020-01-15 08:48:08 87262

No igen, fura dolog ez! Vacak nyáron a telken, télen lakásban élt. Viszont amikor egyszer kiszökött a lépcsőházba, utánamentem, és amikor a fölöttünk lévő lakásban kinyitották az ajtót, gyorsan beslisszant, alig tudtam elővenni az ottani ágy alól. Csak egy emeletet tévedett...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!