Keresés

Részletes keresés

jégkirálynő Creative Commons License 2020-01-15 13:14:07 87263

A mi Kicsinket ugyebár a lányom szedte össze az utcán.

Utólag teljesen biztosak voltunk abban, hogy akkor tutira eltévedt, mert hosszú évekig a lépcsőházunkban az alattunk lakó ajtajához ült le folyamatosan, várva a bebocsáttatást:DD

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2020-01-15 08:48:08 87262

No igen, fura dolog ez! Vacak nyáron a telken, télen lakásban élt. Viszont amikor egyszer kiszökött a lépcsőházba, utánamentem, és amikor a fölöttünk lévő lakásban kinyitották az ajtót, gyorsan beslisszant, alig tudtam elővenni az ottani ágy alól. Csak egy emeletet tévedett...

Előzmény:
trizs77 Creative Commons License 2020-01-14 20:20:18 87261

https://www.hazipatika.com/hazikedvenc/macska/cikkek/macska_cukisag/hogyan_talal_haza_a_macskank_ha_elveszett/20181130115713

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!