|
|
|
|
 |
jégkirálynő
2020-01-15 13:14:07
|
87263
|
A mi Kicsinket ugyebár a lányom szedte össze az utcán.
Utólag teljesen biztosak voltunk abban, hogy akkor tutira eltévedt, mert hosszú évekig a lépcsőházunkban az alattunk lakó ajtajához ült le folyamatosan, várva a bebocsáttatást:DD |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2020-01-15 08:48:08
|
87262
|
No igen, fura dolog ez! Vacak nyáron a telken, télen lakásban élt. Viszont amikor egyszer kiszökött a lépcsőházba, utánamentem, és amikor a fölöttünk lévő lakásban kinyitották az ajtót, gyorsan beslisszant, alig tudtam elővenni az ottani ágy alól. Csak egy emeletet tévedett... |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|