Keresés

Részletes keresés

Rod Green Creative Commons License 2020-01-10 18:12:19 30

" Ráadásul amit itthon fizet, az nagyrészt itthon marad."

 

Ebből természetesen egy szó sem igaz.

 

A hozzászólás:
Bankkártyássy Sándor Creative Commons License 2020-01-09 23:17:07 8

Olcsó a Fejlett Nyugati csodacég, mert beetető árai vannak, és így is átbasz, lehúzza a pénzed, ügyfélszolgálata lófasz, magyarul nem is beszélnek, vagyis legjobb esetben is csökkentett értékű szolgáltatást nyújtanak.

 

Ha gond van, Angliába lehet ajánlott levelet írni az ombudsmannak. OBA nem vonatkozik rá, de nyugi!!!! tutibiztos Fejlett nyugati banknál vezetnek technikai számlát.

 

Aki szerint megér ennyit évi pár ezer forint spórolás, az hülye. Ráadásul amit itthon fizet, az nagyrészt itthon marad.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!