Keresés

Részletes keresés

Cracowius Creative Commons License 2020-01-09 23:12:16 6

propagandistáknak már nem tudnak mit kiadni, itt kinlodnak.

Törölt nick Creative Commons License 2020-01-09 23:00:09 4

Természetesen a Fidesznek semmi köze nincs ehhez az angol céghez, de a Fidesz annyira jó és a balliberálisok annyira szarok, hog már csak ilyen patkány stílusú rágalmakra futja.

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2020-01-09 22:54:03 1

a fideszé a REvolut? :-D 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-01-09 22:15:40 -

https://index.hu/gazdasag/2020/01/09/miert_zarolja_egyes_ugyfelek_szamlait_hetekre_a_revolut/

 

A fidesz már nem tud mit kitalálni.

Hát szívjon szépen a számla tulajdonos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!