|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-01-10 20:44:22
|
31
|
Elkezdték tesztelni, hogy reagál az ember, ha nem jut hozzá a saját pénzéhez.
Közben már a készpénz kivezetése kilátásba helyezve.
Most meg már talán a hozzáférés akadályozása is kilátásba helyezve.
Szép új világ.
Ja, nem.
Nehéz idők jöhetnek... :-( |
|
 |
kilógó lóláb
2020-01-10 14:27:51
|
28
|
Ha legalább elolvasnád a linkedet te szerencsétlen..
Felügyelet
A zárolás mindenesetre erős bizalmi vákuumot okozhat. Hiszen annál vélhetően nincsen rosszabb szituáció egy pénzügyi szolgáltató esetében, mint amikor az ügyfelei úgy érzik, hogy elvesztik a kontrollt a pénzük felett.
A Revolut a tevékenységéhez szükséges engedélyeket az Egyesült Királyságban és Litvániában szerezte meg, Magyarországon határon átnyúló szolgáltatás keretében nyújt pénzügyi szolgáltatást. A Magyar Nemzeti Bank (vagyis a hazai felügyelet) a határon átnyúló intézmények felügyeletét is ellátja valamelyest ugyan, de ilyen esetekben korlátozott eszközökkel rendelkezik (elsősorban értesítési és tájékoztatási lehetőségei vannak). |
|
 |
nooormális. ?
2020-01-10 10:40:02
|
25
|
Ismét jól teljesit a bank felügyelet , és a pénzitézeteket ellenörző hivatalok
Tudjuk gyurcsány libajnai brüsszel soros ... a hibás
|
|
 |
nscatto 2
2020-01-09 22:55:38
|
2
|
Az is hülye, akinek bankszámlája van. Havonta fizet azért, hogy a bank használja a pénzét. A kamat nulla, vagy mínusz, ellenben van 10-20 különféle jogcím, ami alapján elveszi a bank az "ügyfél" (madár) pénzét. Megérdemli. |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|