Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020-01-10 20:44:22 31

Elkezdték tesztelni, hogy reagál az ember, ha nem jut hozzá a saját pénzéhez.

 

Közben már a készpénz kivezetése kilátásba helyezve.

 

Most meg már talán a hozzáférés akadályozása is kilátásba helyezve.

 

Szép új világ.

 

Ja, nem.

 

Nehéz idők jöhetnek... :-(  

kilógó lóláb Creative Commons License 2020-01-10 14:27:51 28

Ha legalább elolvasnád a linkedet te szerencsétlen.. 

 

Felügyelet

A zárolás mindenesetre erős bizalmi vákuumot okozhat. Hiszen annál vélhetően nincsen rosszabb szituáció egy pénzügyi szolgáltató esetében, mint amikor az ügyfelei úgy érzik, hogy elvesztik a kontrollt a pénzük felett.

A Revolut a tevékenységéhez szükséges engedélyeket az Egyesült Királyságban és Litvániában szerezte meg, Magyarországon határon átnyúló szolgáltatás keretében nyújt pénzügyi szolgáltatást. A Magyar Nemzeti Bank (vagyis a hazai felügyelet) a határon átnyúló intézmények felügyeletét is ellátja valamelyest ugyan, de ilyen esetekben korlátozott eszközökkel rendelkezik (elsősorban értesítési és tájékoztatási lehetőségei vannak).

nooormális. ? Creative Commons License 2020-01-10 10:40:02 25

Ismét jól teljesit a bank felügyelet , és a pénzitézeteket ellenörző hivatalok 

Tudjuk gyurcsány libajnai brüsszel soros ... a hibás

 

nscatto 2 Creative Commons License 2020-01-09 22:55:38 2

Az is hülye, akinek bankszámlája van. Havonta fizet azért, hogy a bank használja a pénzét. A kamat nulla, vagy mínusz, ellenben van 10-20 különféle jogcím, ami alapján elveszi a bank az "ügyfél" (madár) pénzét. Megérdemli.

ásítósmacska Creative Commons License 2020-01-09 22:54:03 1

a fideszé a REvolut? :-D 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-01-09 22:15:40 -

https://index.hu/gazdasag/2020/01/09/miert_zarolja_egyes_ugyfelek_szamlait_hetekre_a_revolut/

 

A fidesz már nem tud mit kitalálni.

Hát szívjon szépen a számla tulajdonos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!