Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gabeeen Creative Commons License 2020-01-09 09:12:13 3871

Fogyasztóvédelemhez  fordultatok már?

Előzmény:
Kranktibi Creative Commons License 2020-01-08 14:20:00 3870

Szia!

 

Tudnánk esetleg beszélni privát? Mi 4 hónapja várjuk az ablakainkat.. és még semmi. Má mindent megpróbáltunk... 800ezrünk van nála.

Előre is köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!