|
|
|
|
 |
_nyunyuka
2020-01-03 11:54:03
|
221319
|
Ezt én is jobban szeretem, itt megvan mnden a kezdetektől. A facén egy pár napos csoportbejegyzést alig lehet megtalálni, a kereső nem dobja ki. |
|
A hozzászólás:
 |
szévike
2020-01-03 09:16:09
|
221318
|
Én is sajnálnám, ha elveszne. Annyi emlék, kép került oda az évek során.
A FB valahogy más. |
|
Előzmény:
 |
Bubo.Bubo.
2020-01-03 08:04:15
|
221316
|
remélhetőleg megoldható a technikai probléma - nagyon sajnálnám, ha nem
sokan már a facebookon is kapcsolatban vagyunk, esetleg gondold meg, és használd te is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|