Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2020-01-03 11:54:03 221319

Ezt én is jobban szeretem, itt megvan mnden a kezdetektől. A facén egy pár napos csoportbejegyzést alig lehet megtalálni, a kereső nem dobja ki.

A hozzászólás:
szévike Creative Commons License 2020-01-03 09:16:09 221318

Én is sajnálnám, ha elveszne. Annyi emlék, kép került oda az évek során. 

A FB valahogy más. 

Előzmény:
Bubo.Bubo. Creative Commons License 2020-01-03 08:04:15 221316

remélhetőleg megoldható a technikai probléma - nagyon sajnálnám, ha nem

 

sokan már a facebookon is kapcsolatban vagyunk, esetleg gondold meg, és használd te is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!