Keresés

Részletes keresés

szévike Creative Commons License 2020-01-03 09:16:09 221318

Én is sajnálnám, ha elveszne. Annyi emlék, kép került oda az évek során. 

A FB valahogy más. 

Bubo.Bubo. Creative Commons License 2020-01-03 08:04:50 221317

lehet álnéven is, Szipolyka pl. teljesen álnéven van fent...

A hozzászólás:
Bubo.Bubo. Creative Commons License 2020-01-03 08:04:15 221316

remélhetőleg megoldható a technikai probléma - nagyon sajnálnám, ha nem

 

sokan már a facebookon is kapcsolatban vagyunk, esetleg gondold meg, és használd te is!

Előzmény:
szévike Creative Commons License 2020-01-03 00:55:38 221315

Időnként meg szoktam jelenni, hogy tudjam ki hogy van, mi van a cicákkal. Mostanában már inkább

csak olvasó módban. 

Ha majd visszaköltöztök remélem megtalállak benneteket.

Üdv a többieknek is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!