|
|
|
|
 |
szévike
2020-01-03 09:16:09
|
221318
|
Én is sajnálnám, ha elveszne. Annyi emlék, kép került oda az évek során.
A FB valahogy más. |
|
 |
Bubo.Bubo.
2020-01-03 08:04:50
|
221317
|
lehet álnéven is, Szipolyka pl. teljesen álnéven van fent... |
|
A hozzászólás:
 |
Bubo.Bubo.
2020-01-03 08:04:15
|
221316
|
remélhetőleg megoldható a technikai probléma - nagyon sajnálnám, ha nem
sokan már a facebookon is kapcsolatban vagyunk, esetleg gondold meg, és használd te is! |
|
Előzmény:
 |
szévike
2020-01-03 00:55:38
|
221315
|
Időnként meg szoktam jelenni, hogy tudjam ki hogy van, mi van a cicákkal. Mostanában már inkább
csak olvasó módban.
Ha majd visszaköltöztök remélem megtalállak benneteket.
Üdv a többieknek is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|