|
|
|
|
 |
Bubo.Bubo.
2020-01-03 08:04:15
|
221316
|
remélhetőleg megoldható a technikai probléma - nagyon sajnálnám, ha nem
sokan már a facebookon is kapcsolatban vagyunk, esetleg gondold meg, és használd te is! |
|
A hozzászólás:
 |
szévike
2020-01-03 00:55:38
|
221315
|
Időnként meg szoktam jelenni, hogy tudjam ki hogy van, mi van a cicákkal. Mostanában már inkább
csak olvasó módban.
Ha majd visszaköltöztök remélem megtalállak benneteket.
Üdv a többieknek is. |
|
Előzmény:
 |
Bubo.Bubo.
2020-01-02 23:01:37
|
221314
|
ha a matskák2.info-ra gondolsz, akkor nem, csak technikai zavar merült fel, és átköltöztünk átmenetileg a facebookra, egy közös messenger-beszélgetős valami van
? nem tudom, hogyan tudnál ott bekapcsolódni a beszélgetésbe, de ha érdekel, biztosan megoldható! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|