Keresés

Részletes keresés

Bubo.Bubo. Creative Commons License 2020-01-03 08:04:15 221316

remélhetőleg megoldható a technikai probléma - nagyon sajnálnám, ha nem

 

sokan már a facebookon is kapcsolatban vagyunk, esetleg gondold meg, és használd te is!

A hozzászólás:
szévike Creative Commons License 2020-01-03 00:55:38 221315

Időnként meg szoktam jelenni, hogy tudjam ki hogy van, mi van a cicákkal. Mostanában már inkább

csak olvasó módban. 

Ha majd visszaköltöztök remélem megtalállak benneteket.

Üdv a többieknek is.

Előzmény:
Bubo.Bubo. Creative Commons License 2020-01-02 23:01:37 221314

ha a matskák2.info-ra gondolsz, akkor nem, csak technikai zavar merült fel, és átköltöztünk átmenetileg a facebookra, egy közös messenger-beszélgetős valami van

 

? nem tudom, hogyan tudnál ott bekapcsolódni a beszélgetésbe, de ha érdekel, biztosan megoldható!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!