|
|
|
|
 |
Bubo.Bubo.
2020-01-02 23:01:37
|
221314
|
ha a matskák2.info-ra gondolsz, akkor nem, csak technikai zavar merült fel, és átköltöztünk átmenetileg a facebookra, egy közös messenger-beszélgetős valami van
? nem tudom, hogyan tudnál ott bekapcsolódni a beszélgetésbe, de ha érdekel, biztosan megoldható! |
|
 |
Spitzer Bandi
2020-01-02 15:04:16
|
221311
|
Minden matska felszabadult. |
|
A hozzászólás:
 |
szévike
2020-01-01 16:34:55
|
221310
|
Jut eszembe, a régiek közül, ha valaki errejár, kérdezem: a Rabszolgaegylet megszűnt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|