|
|
|
|
 |
szévike
2020-01-01 16:31:21
|
221309
|
Van, persze.
A jó szakember leleményes :)) |
|
A hozzászólás:
 |
_nyunyuka
2020-01-01 16:04:50
|
221307
|
Üdv, BÚÉK!
Nocsak, szintén szakmabeli valaki a családban? :)
300-as selejt síktárcsa, fa beszorítva, mennyezethez is kikötve. Na ezt még nem tudták feldönteni :-).
Pokolfajzatunkat nem érdekli a fa, aláfekszik és kész. A kertben van pár 15-20m-es fenyő, megszokta. |
|
Előzmény:
 |
szévike
2020-01-01 15:49:57
|
221306
|
Amatőr! Két macskához fenyőtalp!
Nem úgy mint anno nálunk: 100-as esztergatokmány, fenyő befogva, na ezt döntsétek fel matskák.
Egyébként ez már a múlté. Nincs rá szükségünk. Egyszerűen nem érdekli őket. Körbeszagolják,
megállapitják, hogy nem ehető, onnantól max alatta fekszenek. Szerencsés vagyok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|