Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2020-01-01 16:04:50 221307

Üdv, BÚÉK!

 

Nocsak, szintén szakmabeli valaki a családban? :)

 

300-as selejt síktárcsa, fa beszorítva, mennyezethez is kikötve. Na ezt még nem tudták feldönteni :-).

 

Pokolfajzatunkat nem érdekli a fa, aláfekszik és kész. A kertben van pár 15-20m-es fenyő, megszokta.

A hozzászólás:
szévike Creative Commons License 2020-01-01 15:49:57 221306

Amatőr! Két macskához fenyőtalp!

 

Nem úgy mint anno nálunk: 100-as esztergatokmány, fenyő befogva, na ezt döntsétek fel matskák.

 

Egyébként ez már a múlté. Nincs rá szükségünk. Egyszerűen nem érdekli őket. Körbeszagolják, 

megállapitják, hogy nem ehető, onnantól max alatta fekszenek. Szerencsés vagyok.

Előzmény:
Spitzer Bandi Creative Commons License 2020-01-01 15:22:29 221305

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!