|
|
|
|
 |
Anyóca99
2019-12-30 13:48:50
|
221303
|
Akkor jobb , ha belenyugszom . Assetom' hány éves , de minimum 11 körül járhat . Mert velem él 2012 óta , az ugye 9 , és előtte már fialt legalább egyszer . |
|
A hozzászólás:
 |
Magdi60
2019-12-29 18:49:42
|
221302
|
De, sajnos a befogadottak/odaszokottak között sok ilyen van. Hisz amíg rádtalál ki tudja hányszor kergették már el, dobálták meg. Valami kicsit szelídül, de sosem lesz ölbecica.
Akinek macskája van nem kell ébresztőóra - szól a mondás. Max. annyit tehetsz, hogy adsz neki enni és akkor hagy még kicsit aludni :-) |
|
Előzmény:
 |
Anyóca99
2019-12-29 17:43:32
|
221301
|
Apropóóóó .... nincs valakinek ötlete ?
Három macsekom van . A legfiatalabb fiú ... egy törökátok . Amikor eszébe jut , ébreszt ... 1/2 5-kor , 6-kor , neki mindegy . Velem alszik (a könyökhajlatomban) , ébresztőkor pofánnyal , 100 decibellel dorombol , pofozgat , szeretgetősen megharapdál . Naponta többször jön szeretgetni .
A következő korú lány . Ö csak lefekvéskor jön simire .... negyed óra doromb , mórikálás ... és odébb áll .
A legöregebb is lány . Lehet a másik kettő anyja (nemtom' mert befogadottak ) . 2012 óta él velem , de még mindig max fél méterre lehet megközelíteni . Reggel ha éhes , elfelejt félni , szalad a többivel . Egyébként megközelíthetetlen , bár ő is szeret a nappaliban aludni ... nem messze tőlem . Hogy lehetne ezt a majrébajnokot megszelídíteni ? Szerintem soha , senki nem simogatta még meg . Csak én , ha dokihoz vittem , bár előtte kész cirkusz volt , mire be tudtam valahová szorítani . Törődjek bele , oszt' kész ? Senkinek nem volt még hasonló ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|