"Nem macskát tartok, hanem macskával élek. Ha nem érted a különbséget, nem beszéljük ugyanazt a nyelvet.
Macska a lakásban? Nem állatkínzás. Családtagnak tekintem,sokat játszunk és bujjunk össze a hidegben. Sok lemondással jár és sok macerával? Vállaltam,és a legrosszabb napokon sem csinálnám vissza.
Vágyom én is világos, bolyhos szőnyegre, de inkább a “katalógus-lakásról” mondok le mint a macskámról. A macska szőr az életem része, ahogy a tappancsnyomok is a frissen mosott padlón vagy a nyávogás , mikor vacsorázom. Harcolok ellene, de nem takarítok egész nap. Ne gyere bejelentés nélkül, vagy gyere játszós ruhában, de ne fintorogj.
Sokba kerül az etetése, az orvosi ellátása? Sokba. A macskám egy élet, fontosabb bármilyen tulajdonnál. Más az értékrendünk?
Neked csak egy macska, nekem családtag, társ, az életem része. Vele együtt kell elfogadnod. Nem vagyok macskatartó, Gazdi vagyok. Macskás"
😸💋😸😻💋😸 |