|
|
|
|
 |
galaxi46
2019-12-27 21:33:06
|
2333
|
Az 1* megjegyzés éppen arról szól, amit írtam. |
|
 |
galaxi46
2019-12-27 21:29:49
|
2332
|
Az xtrail kézikönyvében ez áll:

|
|
A hozzászólás:
 |
KiDs57
2019-12-26 01:12:55
|
2331
|
Nem, ennyire nem intelligens a rendszer. A kerekenkénti féknyomás befolyásolásán túl mindössze annyira képes, hogy az üzemanyag szelepet elzárja, ha túl nagynak találja a motorról leadott nyomatékot. És mindez csak az ESP-vel (is) szerelt példányokra igaz.
A csak ABS/EBD-vel szerelt példányoknál csak a fékolaj nyomással manipulál a rendszer. (Ami logikus, ameddig nem feltételezzük, hogy egyszerre nyomja valaki a féket meg a gázt. De ez nem egy rallyautó...)
Amúgy egyébként a szervizkönyv általam megkérdőjelezett mondata nem erről az esetről szól.
üdv
|
|
Előzmény:
 |
galaxi46
2019-12-22 12:24:56
|
2330
|
Valahol azt olvastam, hogy a menetstabilizátor progi szükség esetén 2wd állásban is ad a hátsó kerekekre nyomatékot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|