Keresés

Részletes keresés

Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2019-12-22 11:14:56 23

Te csak azt az egyetlen szovjet nyelvet sajátítottad el, tót atyafi, és azóta is azon varnyogsz.

A hozzászólás:
JAWA-CZ/SK Creative Commons License 2019-12-22 10:59:54 22

Mar 1989-ben vilagos volt a szovjet-nyelvet nem hiaba tanultuk...:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!