Keresés

Részletes keresés

Paater Altenburg Creative Commons License 2019-12-21 22:19:56 20

:D

Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2019-12-20 18:32:06 19

Majd meglátjuk, jobbikos balliberális, hogy a szentestét vajon a családod (?) körében töltöd-e, vagy az Index fórumán fogsz itt orbánozni-fideszezni, mint tavaly is.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-12-20 15:20:12 18

ludvigh, ludvigh, megint házhoz jössz a pofonért!

Előzmény:
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2019-12-20 13:22:10 17

Az emberben óhatatkanul felmerül a húsz forintos kérdés, hogy vajon milyen rendkívül fontos (orbánozós) topikot nyit majd szenteste a fórum ásza, a rendkívüli népszerűségnek örvendő "fö" dakota?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!