|
|
|
|
 |
Ludwygh van der Uexxkhüll
2019-12-20 18:32:06
|
19
|
Majd meglátjuk, jobbikos balliberális, hogy a szentestét vajon a családod (?) körében töltöd-e, vagy az Index fórumán fogsz itt orbánozni-fideszezni, mint tavaly is. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2019-12-20 15:20:12
|
18
|
ludvigh, ludvigh, megint házhoz jössz a pofonért! |
|
Előzmény:
 |
Ludwygh van der Uexxkhüll
2019-12-20 13:22:10
|
17
|
Az emberben óhatatkanul felmerül a húsz forintos kérdés, hogy vajon milyen rendkívül fontos (orbánozós) topikot nyit majd szenteste a fórum ásza, a rendkívüli népszerűségnek örvendő "fö" dakota? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|