Keresés

Részletes keresés

Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2019-12-20 13:19:47 16

Miért, hiszen MSZP is van.

A hozzászólás:
King_of_Giants Creative Commons License 2019-12-20 13:02:07 15

A Komszomolszkaja Pravda értesülése szerint "

Hogyhogy ilyen nevű ujság még van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!