Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

galaxi46 Creative Commons License 2019-12-22 12:24:56 2330

Valahol azt olvastam, hogy a menetstabilizátor progi szükség esetén 2wd állásban is ad a hátsó kerekekre nyomatékot.

A hozzászólás:
KiDs57 Creative Commons License 2019-12-20 08:38:35 2329

A válasz a leírásban. (30km/h)
Az utolsó pont szerinti funkciót én nem tapasztaltam. Furcsának is tűnik, hogy direkt 2WD-be kapcsolva beindulna az összkerék hajtás. Valaki...?

Előzmény:
8x57js Creative Commons License 2019-12-16 20:03:03 2322

Sziasztok!

 

Mostanában szemezgetek újra az X-TRAIL-el. Nézegetek emelett Vitarat és Rav4et is, de valahogy ez kicsit jobban tetszik...

kis off .. :) Már-már vettem is volna, mikor egy barátom gondolt egyet és eladásra szánta a H astrajat, ami végig szervízkönyves magyar 1 tulaj... stb... És kellett egy családi autó, gondoltam jó áron adja jó lesz, nem hagyom ki a vételt. Majd később veszek ...

 

Igazából pár kérdésem lenne:

Vadászat miatt szeretnék venni,-NEM nyüstölni TEREPEN-tudom nem arra való, csak legalább annyira, hogy letudjak menni a műútról. Tudjak haladni valamennyit mezei úton, ha van egy kis sár, vagy éppen hó. Nem terepezni akarok, csak ne mindig az árok szélén kelljen megállnom :) 

Emellett melóba is betudok vele járni, mert gondolom a 35 40 km ingázás nem okoz neki gondot, hisz inkább erre van kitalálva.

 

1 KÉRDÉSEM: ALAPBÓL mit hajt? Elsőt vagy hátsót? Ha esetleg LOCKolod, akkor ha hóban elpörög a kerék, nem oldja ki gyorsan?

2 KÉRDÉSEM: mindenképpen a benzinest érdemes? Vagy megbízhatóak a DIESELek? Nem mindegy a fogyasztás..

 

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!