Sziasztok!
Mostanában szemezgetek újra az X-TRAIL-el. Nézegetek emelett Vitarat és Rav4et is, de valahogy ez kicsit jobban tetszik...
kis off .. :) Már-már vettem is volna, mikor egy barátom gondolt egyet és eladásra szánta a H astrajat, ami végig szervízkönyves magyar 1 tulaj... stb... És kellett egy családi autó, gondoltam jó áron adja jó lesz, nem hagyom ki a vételt. Majd később veszek ...
Igazából pár kérdésem lenne:
Vadászat miatt szeretnék venni,-NEM nyüstölni TEREPEN-tudom nem arra való, csak legalább annyira, hogy letudjak menni a műútról. Tudjak haladni valamennyit mezei úton, ha van egy kis sár, vagy éppen hó. Nem terepezni akarok, csak ne mindig az árok szélén kelljen megállnom :)
Emellett melóba is betudok vele járni, mert gondolom a 35 40 km ingázás nem okoz neki gondot, hisz inkább erre van kitalálva.
1 KÉRDÉSEM: ALAPBÓL mit hajt? Elsőt vagy hátsót? Ha esetleg LOCKolod, akkor ha hóban elpörög a kerék, nem oldja ki gyorsan?
2 KÉRDÉSEM: mindenképpen a benzinest érdemes? Vagy megbízhatóak a DIESELek? Nem mindegy a fogyasztás..
KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!
|