|
|
|
|
 |
szepi
2019-12-19 21:06:43
|
87245
|
A szürke macsek nagyon zord képet vág. A mi Findusunk is hasonlón néz ránk mostanában, fogyókúrára van fogva két napos kórházi kezelés után. Urin kövei voltak amit kimostak belöle egy hónapja kb. Csak az érdekesség kedvéért zuzammen 24.000 SEK akiböl az önrész 7800 SEK volt. Nem olcsók a kedvencek, de megéri. |
|
 |
Csimpolya
2019-12-19 16:16:54
|
87244
|
Ennek a fotósnak nem kell meszire mennie a modelljeiért, amit csak helyeselni tudok! |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|