Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

KiDs57 Creative Commons License 2019-12-18 09:25:30 2325

Szia!

Itt van minden. (Részemről Eneos 5W30.) Ne sajnáld a jó olajat tőle!

üdv

A hozzászólás:
alibi73 Creative Commons License 2019-12-17 12:16:04 2324

Sziasztok. Ki milyen olajat használ? Jön az olaj cserém és eddig G Astrám volt, aztán nem nagyon hasonlítanak egymásra. :D 

Ez csak egy 2.2 cdi motor és turbos. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!